28 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання студентської ради механіко-технологічного факультету за допомогою онлайн-платформи відеозв’язку Zoom.

Під час зібрання голова студентського самоврядування Артем Филоненко разом з головами секторів обговорювали питання пов’язані з організацією роботи студентської ради в умовах дистанційного навчання. На засіданні також була присутня заступник декана з ОВР Надія Паляничка.

В ході зустрічі було ретельно розглянуто план заходів на листопад.

Організаційним та культурно-масовим секторами було представлено їх бачення святкування Міжнародного Дня Студента.

Інформаційний сектор запропонував свій план розширення цільової аудиторії в соціальних мережах та популяризації сайтів факультету та університету.

Окрім цього науковим сектором було представлено план найближчих наукових заходів в яких можуть прийняти участь всі охочі.

Наприкінці зустрічі студенти одноголосно зауважили, що дуже сумують за навчанням оф лайн та з нетерпінням чекають коли закінчиться дистанційне навчання і стане можливим втілити всі їх намічені плани та задумки.

Надія ПАЛЯНИЧКА, заст. декана з ОРВ факультету МТ