В Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного академічна спільнота окрім отримання високоякісних знань і здобуття професійних навиків, має змогу паралельно займатися та досягати значних успіхів в культурно-масовій роботі та спорті.

Студенти механіко-технологічного факультету приймають активну участь в змаганнях з різних видів спорту. Досягнення факультету постійно поповнюються новими перемогами: грамотами, медалями та кубками.

14-15 лютого 2020 року на базі Запорізької обласної вищої спортивної школи відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років. В чемпіонаті прийняли участь більше 270 борців з усіх куточків України.

Від Мелітополя участь в чемпіонаті приймала команда мелітопольської школи вільної боротьби, яка складається виключно зі студентів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. До складу команди входять і студенти механіко-технологічного факультету.

В ході проведення чемпіонату наші борці показали високу техніку, тактику та психологічну підготовку. В результаті команда зайняла І командне місце в чемпіонаті області. А студенти механіко-технологічного факультету зайняли наступні місця:

Урсу Олександр (22 САІ) – І місце у ваговій категорії до 65 кг;

Білошицький Іван (31 ГМ) – І місце у ваговій категорії до 125 кг;

Аянот Андрій (32 АІ) – ІІ місце у ваговій категорії до 74 кг.

Щиро вітаємо наших студентів-борців з заслуженою перемогою та бажаємо успіхів, нових спортивних досягнень та нагород!