didur-v.a.-2019-ava

Колектив механіко-технологічного факультету сумує з приводу великої втрати доктора технічних наук, професора члена Академії наук Вищої школи України та Міжнародної академії аграрної освіти, завідувача кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК» Дідура Володимира Аксентійовича, який пішов з життя 20 лютого на 77 році.

Володимир Аксентійович розпочав свою педагогічну діяльність  в Мелітопольському інституті механізації сільського господарства відразу після закінчення навчання в 1966 році. У 1972 році після захисту кандидатської дисертації він отримав звання кандидата технічних наук, а в 1990 році – звання доктора технічних наук.

З 1997 по 2002 рік В.А. Дідур працював директором Запорізького науково-дослідного центру і за сумісництвом завідувачем кафедри «Гідравліка» Таврійської державної агротехнічної академії. З 2002 року він був завідувачем кафедри «Гідравліка і теплотехніка». Останні роки Володимир Аксентійович очолював кафедру «Технічний сервіс і системи в АПК» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Крім цього В.А Дідур був членом спеціалізованої вченої ради із захисту дисертації ТДАТУ і ЛНАУ, Чинним членом Академії наук Вищої школи України та Міжнародної академії аграрної освіти, президентом Українського відділення МААО.

За численні досягнення у науці і техніці Володимир Аксентійович був удостоєний багатьма державними нагородами та відзнаками. Ім’я Дідура Володимира Аксентійовича увійшло до книги «Золотий фонд нації. Українці: творчість, інновації, інвестиції».

Колектив механіко-технологічного факультету сумує з приводу великої втрати і висловлює співчуття рідним та близьким Володимира Аксентійовича.