16 жовтня 2019р. в м. Запоріжжя на території військової частини А-1978 для працюючої та студентської молоді відбувся обласний військово-спортивний конкурс «Призовник – 2019». В конкурсі приймали участь 13 збірних команд закладів вищої освіти Запорізької області. Участь у конкурсі прийняла і збірна Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного під керівництвом старшого викладача кафедри ТСС в АПК Дерези С.В.

Від механіко-технологічного факультету до складу команди ввійшли: Сапунов О.А. – капітан команди (26 МБ АІ); Радько М. М. (32 АІ); Чердаклієв А.А. (22 МБ ГМ); Шкарубіло Є.О. (31АІ); Семчук М.В. (14 САІ) і Ярошенко В.В. (31 АІ). Не було рівних студентам нашого факультету у підтягуванні на перекладині у бронежилеті масою 15 кілограм та неповному розбиранні та збиранні на час автомату АКС-74.

В результаті збірна команда Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (капітан Сапунов О.А. 26 МБ АІ) зайняла почесне 2-е місце з 13 можливих.

Вітаємо переможців та бажаємо їм успіху та подальших звершень!

Інформаційний супровід: старший викладач кафедри ТСС в АПК Дереза С.В. ,

заступник декана з ОВР, доцент Н.О. Паляничка