19 жовтня в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбувся масштабний профорієнтаційний захід під назвою «День відкритих дверей». В заході прийняли участь близько 700 школярів із загальноосвітніх закладів Запорізької та Херсонської областей.

В цьому році вперше захід проводився в форматі професійного хайпу, на якому представники кожної спеціальності мали змогу продемонструвати присутнім, які основні навички вони дають своїм студентам протягом навчання.

Не залишився в стороні і механіко-технологічний факультет. Всі кафедри факультету представляли на професійному хайпі свої лабораторні установки, макети, програмні можливості, тощо. Особливою увагою школярів користувалась сучасна техніка Manitou та електричний міні-трактор представлений кафедрою МВЗ. А найпопулярнішою «смачною» експозицією була виставка від кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика. Тут всі присутні мали змогу побачити установку для приготування поп-корну в дії, та поласувати свіжим та смачним поп-корном та пончиками.

Наприкінці заходу для всіх бажаючих була проведена екскурсія, в ході якої школярі на власні очі побачили навчально-наукові лабораторії університету і їх технічне оснащення та додатково мали змогу відвідати кафедри механіко-технологічного факультету.

Від щирого серця бажаємо всім випускникам успіхів, гарних оцінок, добре скласти ЗНО, та чекаємо Вас на навчання в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.

Інформаційний супровід: декан МТФ, професор С.В. Кюрчев,

заступник декана з ОВР, доцент Н.О. Паляничка,