23.10.2019 року в ЦКіД ТДАТУ імені Дмитра Моторного відбулася зустріч студентів та викладачів факультету МТФ з директором ТОВ «Хавестер» Іщенком В.А. щодо проходження виробничої практики, дуального навчання, стажування викладачів. Основний напрямок діяльності підприємства забезпечення частинами, обслуговування закордонної сільськогосподарської техніки, надання послуг сільським господарствам.

Розповів про становлення товариства, про матеріально – технічну базу, про умови праці та відпочинку, про техніку безпеки та охорону праці тощо.

Запропонував студентам приїхати попрацювати, набути певного досвіду роботи у господарстві, навчитися культурі експлуатації сільськогосподарської техніки, отримати знання елементів навігації, знання, які напрацювали на підприємстві, попрацювати на полях замовників. Пройти три етапи навчання: ремонт тракторів, ремонт комбайнів та ремонт сівалок.

Наприкінці зустрічі відповів на питання викладачів та студентів.

Інформаційний супровід: декан МТФ, професор С.В. Кюрчев,

заступник декана з навчальної роботи, доцент В.О. Верхоланцева,