Студентська спільнота механіко-технологічного факультету завжди з радістю приймає участь у толоках та різноманітних акціях з благоустрою рідного міста. Так, 18 листопада 2021 року студенти 12 САІ групи приєдналися до наведення порядку на стадіоні «Спартак імені Олексенко».

На початку роботи здобувачів вищої освіти проінструктували щодо правил техніки безпеки та плану роботи, а студенти із завзятістю та ретельністю взялися виконувати поставлену задачу. Спостерігаючи за роботою групи та кожного окремо, не можливо було навіть уявити, що ще два місяці тому, вони не знали один одного, а вже зараз всі працюють разом, злагоджено, як одна дружня команда. Якщо хтось відставав від інших, йому одразу ж приходили на допомогу. В перервах між роботою, навіть відпочинок в них був згуртований, вони разом пили гарячий час, розповідали кумедні історії та ділилися цікавими фактами.

Вже через 2 тижні у всіх здобувачів вищої освіти розпочнеться зимова екзаменаційна сесія, і як це важливо, коли відбувається таке єднання колективу, коли кожен із студентів групи знає, що може в будь-який час отримати підтримку друзів. На мою думку, група об’єдналась завдяки двом студентам, які здійснюють управління всім колективом, а це: Парапанов Антон та Петунін Захарій. Вони особистим прикладом і своєю наполегливістю згуртовують групу.

Керівництво стадіону виразило слова вдячності нашим студентам за сумлінну працю та їх дружню роботу. А ми в свою чергу пишаємося нашою активною та завзятою молоддю.

Віталій МОВЧАН, заст. декана з навчальної роботи