19.11.21р. викладачі та студенти механіко-технологічного факультету прийняли активну участь у громадській консультації з Концепції інтегрованого розвитку Мелітополя до 2030 року, що проводилася Агенцією розвитку Мелітополя на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

В ході проведення заходу відбулася презентація та обговорення нарисів майбутнього Мелітополя, змін кожного району міста в 11 напрямках: екологія, економіка, мобільність, містопланування, технічна інфраструктура, спорт, культура, освіта, медицина, соціальний захист і демографія.

Студенти мали змогу подискутувати з менторами по напрямкам розвитку, які їх найбільш за все цікавили та висловити свої ідеї щодо змін, які на їх думку дуже важливі для Мелітополя, цим самим зробити свій внесок у розвиток рідного міста.

Щиро вдячні Агенції розвитку Мелітополя, команді експертів та менторам за роботу, яку вони провели задля розробки Концепції інтегрованого розвитку міста та за можливість прийняти участь у обговоренні стратегічних напрямків, задач і проєктів щодо розвитку Мелітополя.

Надія ПАЛЯНИЧКА, к.т.н., доц., заст. декана з ОВР