Вже стало доброю традицією напередодні Міжнародного Дня Студента відзначати та нагороджувати найактивнішу молодь Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Цей рік не став винятком 14 листопада 2019 року всіх найактивніших студентів зібрали в дружному колі для урочистого святкування, серед яких звісно ж були і студенти механіко-технологічного факультету.

З привітальним словом виступив ректор університету професор Кюрчев Володимир Миколайович. Він щиро привітав всіх студентів зі святом, та наголосив, що студентські роки – це найкращий період життя! Тому необхідно максимально взяти від цього життя все саме корисне. А в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного створені для цього всі умови. Студенти мають можливість отримати якісні знання по своїй спеціальності, здобути безцінний досвід, пройти практику на провідних підприємствах, та реалізувати себе, як спортсмен, артист чи суспільний діяч.

Користуючись такою гарною нагодою, ректор університету привітав та нагородив Почесними грамотами та подяками Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного найактивніших студентів:

• кращий студент факультету: Заволокін Д.Ю. 15 МБАІ;
  • «Студент – артист року»: Кривда В.А. 41 АІ;
  • «Студент – вчений року»: Лебідь М.Р. 21 МБГМ;
  • «Студентська сім’я року»: Славов Ю.В. 21 МБГМ;
  • Кращі групи факультету:

21 АІ група механіко-технологічного факультету – староста Дроздов О.О.;

21 СГМ група механіко-технологічного факультету – староста Фурдак Т.В.;

• Краща кімната гуртожитку: Гуртожиток № 1 – кімната № 327. Черняєв О.О. – група 25 МБ АІ; Фесівський В.О. – група 21 АІ; Зєнін О.О. – група 11 МБ АІ.
  • студентське самоврядування: Пінжаева Л.С. 42 АІ;
  • за спортивні досягнення: Урсу О.Г. 22 САІ, Данилевський С.А. 11 МБАІ, Сердюк О.В. 31 АІ, Новосельцев Р.В. 11 АІ, Роік Є.О. 13 МБАІ;
  • за досягнення в художній самодіяльності: Радченко В.О. 31 АІ, Матвєєв О.А. 12 СГМ.

В продовження святкування відбувся урочистий концерт на якому Почесною грамотою Мелітопольської міської ради були нагороджені студенти механіко-технологічного факультету: Пінжаєва Л.С. 42 АІ та Зотов Д.А. 12 МБГМ.

Дорогі студенти приєднуємся до привітань та бажаємо Вам удачі у всіх починаннях, легкого навчання, щоб іспити проходили «на одному диханні», щирої любові, справжнього щастя і міцного-міцного здоров’я, щоб все це витримати!

Інформаційний супровід: декан МТФ, професор С.В. Кюрчев,

заступник декана з ОВР, доцент Н.О. Паляничка,