14 листопада 2019 року у стінах Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулася зустріч магістрів механіко-технологічного факультету з засновниками сайту Network.

Перед студентами виступив проповідник, педагог, серійний підприємець, засновник та власник інтернет ресурсу «NetWork» – Ілля Шелеменцев. Ілля представив презентацію свого ресурсу та нестандартно і досить емоційно відповів на питання «Хто ти?».

Студенти з задоволенням слухали розповідь Іллі Шелеменцева та приймали активну участь в дискусії. Із зустрічі стало зрозуміло, що інтернет ресурс NetWork – це корисна платформа, яка об’єднує роботодавців, які готові брати на роботу фахівців без досвіду та працівників нового покоління.

Інформаційний супровід: декан МТФ, професор С.В. Кюрчев,

заступник декана з навчальної роботи, доцент В.О. Верхоланцева,