У Костанайському інженерно-економічному університеті ім. М. Дулатова 17 червня 2021 року пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція науки, виробництва та аграрної освіти в умовах розвитку експортно-орієнтованого сільського господарства».

Дана Міжнародна науково-практична конференція була спрямована на підвищення суспільної свідомості щодо необхідності інтеграції науки, виробництва і аграрної освіти.

У роботі конференції прийняли участь ректор університету Кюрчев В.М., науково-педагогічні працівники Механіко-технологічного факультету: Караєв О.Г., Одинцова В.А., Філіппов Д.О. та завідувачка відділу аспірантури і докторантури Якунічева А.Ю.

Активну участь у підготовці матеріалів доповіді прийняв студент 25 МБАІ Латоша В.В.

Детальніше про конференцію за посиланням.

За інформацією кафедри СГМ