Протягом останніх років згідно рішення Вченої ради університету за ініціативою Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти в Таврійському державному агротехнологічному університету імені Дмитра Моторного проводиться Всеукраїнський конкурс «Кращий куратор академічної групи».

Головним завданням проведення даного конкурсу є оцінка роботи куратора, демонстрація інноваційних методик виховання здобувачів вищої освіти та розповсюдження кращого досвіду серед кураторів академічних груп університету.

Конкурс проходить в три етапи: перший етап проходить на кафедрах університету; другий етап відбувається на факультетському рівні та третій етап – університетський, де зустрічаються кращі куратори факультетів та демонструють свій досвід та досягнення у вихованні академічної групи.

Цього року механіко-технологічний факультет представляла доцент кафедри машиновикористання в землеробстві Тетяна ЧОРНА. Тетяна Сергіївна є куратором 21 АІ групи спеціальності 208 «Агроінженерія». У виховному процесі вона приділяє велику увагу індивідуальній роботі з кожним здобувачем вищої освіти своєї групи, залученню їх до участі у факультетських та університетських заходах,  контролю успішності та роботі з відстаючими студентами, а також активному залученню академічної спільноти до наукової роботи.

Нажаль, Тетяна Сергіївна не здобула перемогу, однак участь в такому конкурсі це вже високе досягнення, крім цього досвід, яким діляться куратори на даному конкурсі – є безцінним та може в подальшому бути реалізований в своїй виховній роботі з академічною групою.

Надія ПАЛЯНИЧКА, заст. декана з ОВР