Студентським профбюро Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного було організовано та проведено 26 травня квест профоргів «Ковток патріотизму». Проходив захід у міському парку культури та відпочинку імені Горького.

У квесті приймали участь чотири команди від усіх факультетів університету. Програмою заходу було передбачено 7 локацій, в яких учасники квесту мали змогу проявити себе у художній, спортивній творчості та знанні історії України.

Квест пройшов на одному подиху, весело, захоплююче в атмосфері дружньої командної роботи. В результаті проведеної гри команда механіко-технологічного факультету зайняла почесне 2 місце та отримала сертифікат на проходження квест кімнат від спонсорів.

Вітаємо команду МТФ з перемогою та бажаємо подальшого успіху та нових досягнень!

Надія ПАЛЯНИЧКА, заст. декана з ОВР