Відділом з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради в рамках проведення загальноміської акції «Зробимо своє місто кращим» 27 травня було організовано толоку по прибиранню від сміття території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Лісопитомник».

Активісти механіко-технологічного факультету не могли залишитися осторонь та прийняли активну участь в даній акції. Вони сумісними зусиллями змогли зібрати понад 200 мішків сміття та зробити територію улюбленого парку чистішим.

Студенти механіко-технологічного факультету вдячні всім учасникам за участь в даній акції, та сподіваються, що містяни, які приїжджають відпочивати до парку будуть відповідальніше відноситися до навколишнього середовища та прибиратимуть після себе сміття. Оскільки, як кажуть, чисто не там, де прибирають, а там де не смітять!

Отже, бережіть природу та не смітіть!

Інформаційний сектор студентської ради МТ,

Надія ПАЛЯНИЧКА, заст. декана з ОВР