Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного відомий своєю гостинністю та завжди радий зустрічати гостей. За ініціативою декана механіко-технологічного факультету, доктора технічних наук, професора Кюрчева Сергія Володимировича до стін нашого університету 27 травня 2021 року завітали випускники Оріхівського коледжу ТДАТУ спеціальності «Агроінженерія».

Сергій Володимирович розповів випускникам про умови вступу, особливості навчання та всі можливості, які відкриті для здобувачів вищої освіти даної спеціальності.

В ході екскурсії по університету майбутні абітурієнти мали змогу відвідати випускові кафедри та ознайомитися з матеріально-технічною базою факультету.

Наприкінці насиченої прогулянки по лабораторіям та кафедрам факультету ТДАТУ випускники також мали змогу трішки прогулятися містом та насолодитися красою нашого рідного Мелітополя.

Гості були приємно вражені проведеною екскурсією та залишили на згадку про відвідування ТДАТУ море позитивних емоцій та фотографій.

Інформаційний супровід:

Валентина ВЕРХОЛАНЦЕВА, заст. декана з навчальної роботи

Надія ПАЛЯНИЧКА, заст. декана з ОВР