26 травня 2021 року в рамках організації освітнього процесу відбулося чергове засідання студентського самоврядування механіко-технологічного факультету, на якому також були присутні представники деканату.

Крім поточних питань велику увагу було приділено обговоренню питання організації освітнього процесу в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, а саме відношенню студентів до традиційних та інноваційних форм навчання, якою вони бачать подальшу організацію навчального процесу, та що б вони хотіли змінити в сьогоднішній методиці викладання дисциплін, а що залишити, а також питання дотримання правил та норм академічної доброчесності та відвідування академічною спільнотою занять.

Здобувачі вищої освіти зазначили, що на механіко-технологічному факультеті освітній процес організовано на високому рівні, викладачі використовують сучасні методики для викладання дисциплін, на заняттях їм цікаво. Деякі студенти, однак, наголосили, що вони хотіли б більше часу приділяти практичним та лабораторним заняттям, оскільки така форма занять сприяє кращому засвоєнню матеріалу.

Крім цього, здобувачі вищої освіти одноголосно зазначили, що відвідувати заняття аудиторно у стінах університету набагато краще, ніж дистанційно, оскільки, по-перше, живе спілкування з викладачем не може замінити ніяка техніка, до того ж, знаходячись в аудиторії деякі приклади викладач може показати наочно, що значно покращує сприйняття, а по-друге, якість інтернету не завжди буває кращою, тому інколи студенти змушені пропускати заняття та відпрацьовувати їх потім самостійно.

Не забули на зібранні також розглянути питання дотримання академічною спільнотою норм та правил академічної доброчесності. Студентська спільнота відмітила, що вони постійно обговорюють дане питання зі своїми одногрупниками та зазначають, що всі здобувачі вищої освіти дуже відповідально відносяться до дотримання відповідних принципів.

Наприкінці засідання голова студентського самоврядування Артем Филоненко зазначив, що надалі дані питання будуть обговорюватися на зібраннях постійно, і що кожен здобувач вищої освіти може в будь-який час прийти на засідання та висловити свої думки та побажання щодо організації освітнього процесу.

Інформаційний супровід: заст. декана з ОВР Надія ПАЛЯНИЧКА