З 24 лютого в Україні розпочалося святкування Сиропусного тиждня, відомого всім, як Масляна. Масляна – це одне із найстаріших свят слов’янських народів, яке присвячене періоду закінчення зими та весняному пробудженню природи. Святкування проходять протягом цілого тижня та закінчуються в неділю, яка називається Прощеною.

Традиційно на масляну влаштовують веселі гуляння. У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного гучне святкування масляної відбувалося 26 лютого в холі ЦКІД. На честь свята був організований ярмарок, де кожен мав змогу поласувати смачними млинцями та іншими різноманітними ласощами.

Студенти механіко-технологічного факультету активні учасники таких цікавих заходів. Вони підготували гарний та щедрий стіл, на якому було представлено безліч смаколиків на різний смак, й звісно ж не обійшлось без смачних та золотистих млинців.

Окрім ласування смачними стравами всі присутні мали змогу прийняти участь в жартівливих тематичних конкурсах та послухати гарні пісні у виконанні творчих колективів ЦКІД. За такими цікавими заняттями час, який було виділено на святкування, пройшов непомітно, залишивши по собі безліч позитивних емоцій.

Щиро дякуємо всім студентам та колективу ЦКІД за незабутнє свято, яке вони подарували присутнім! Бажаємо всім смачної та веселої Масляної!

Інформаційний супровід:

заступник декана з ОВР, к.т.н., доцент Н.О. Паляничка,