27 лютого 2020 року відбулось чергове засідання методичної комісії механіко-технологічного факультету. Голова методичної комісії МТФ доцент СМЄЛОВ А.О. наголосив на забезпеченні застосування тестових завдань з навчальних дисциплін на Навчально-інформаційному порталі для самостійної роботи і проведення поточного контролю знань здобувачів вищої освіти механіко-технологічного факультету.

Був розглянуто та рекомендовано для затвердження методичної комісії університету навчального посібника «Основи слюсарної справи» для здобувачів ТДАТУ СВО «Бакалавр» зі спеціальності 208 – Агроінженерія, 141- Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Також розглянули  та рекомендували для затвердження Вченій раді механіко-технологічного факультету навчально-методичні посібники: для самостійної роботи студентів з дисципліни ПВКВ «Типові дорожньо-транспортні ситуації», посібник-практикум з дисципліни «Трактори і автомобілі», розділ «Констукція автотракторних двигунів» для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 208 «Агроінженерія» та практикум для здобувачів вищої освіти другого (магістерского) рівня зі спеціальності 208 «Агроінженерія» на тему «Експлуатація блоко-модульних машино-тракторних агрегатів».