Засіданням Вченої ради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного в січні 2019 року було прийняте рішення про призначення стипендії імені Димитра Моторного студентам-відмінникам механіко-технологічного факультету спеціальності «Агроінженерія».

Цього разу третім володарем стипендії імені Дмитра Моторного став студент першого курсу магістратури спеціальності «Агроінженерія» Латоша В’ячеслав Вікторович. 25 лютого 2020 року на засіданні Вченої ради ТДАТУ ректор університету доктор технічних наук, професор Кюрчев Володимир Миколайович вручив В’ячеславу почесну грамоту на стипендію.

Латоша В’ячеслав вступив до ТДАТУ в 2017 році. З початку навчання зарекомендував себе як добросовісний, відповідальний, дисциплінований та різносторонній студент. Він навчається на «відмінно», є старостою групи, виявляє великий інтерес до профільних дисциплін за фахом обраної професії. Крім цього В’ячеслав активно займається науковою роботою, приймає участь у наукових конференціях та предметних олімпіадах. Має диплом ІІІ ступеня у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання». Неодноразово нагороджувався грамотами та дипломами.

Щиро вітаємо В’ячеслава з отриманням стипендії імені Дмитра Моторного та бажаємо успіхів, натхнення та нових досягнень в навчанні та науковій діяльності.

Інформаційний супровід: декан МТФ, д.т.н., професор С.В. Кюрчев,

заступник декана з ОВР, к.т.н., доцент Н.О. Паляничка