23 лютого 2021 року на засіданні Вченої ради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного ректор університету Володимир Кюрчев урочисто вручив сертифікат на отримання іменної стипендії імені Дмитра Моторного студенту механіко-технологічного факультету. Цього разу володарем даної стипендії став здобувач вищої освіти 12 МБ АІ групи Ярослав Антропов.
Ярослав – є старостою групи, має відмінні оцінки з усіх дисциплін, активно займається науково-дослідницькою діяльністю, завжди приймає участь у наукових конференціях та предметних олімпіадах, де здобуває почесні місця. Будучи зразковим старостою, він завжди у всьому допомагає своїм одногрупникам та друзям. Восени 2020 року прийнявши участь у конкурсі «Студент-року 2020», Ярослав здобув перемогу у номінації «Кращий староста групи». Окрім цього, він приймає активну участь у громадському житті факультету і університету. Будучи членом студентського самоврядування механіко-технологічного факультету завжди допомагає в організації та проведенні факультетських, університетських та міських заходів.
Слід відмітити, що рішення щодо започаткування іменної стипендії імені Дмитра Моторного було прийнято на Вчені раді Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного у 2019 році. Отримують дану стипендію виключно студенти механіко-технологічного факультету за відмінні показники в навчанні та науково-дослідній роботі.
Щиро вітаємо Ярослава із заслуженою нагородою та бажаємо подальших успіхів в навчанні, науково-дослідницькій і громадській діяльності, нових творчих злетів та нагород!

Надія ПАЛЯНИЧКА, заступник декана з ОВР

Валентина ВЕРХОЛАНЦЕВА, заст. декана з начальної роботи

img_6326-418x278