Комплексний державний кваліфікаційний екзамен – це завершальний етап атестації здобувачів вищої освіти, після складання якого, студенти зможуть отримати такий довгоочікуваний диплом Магістра.

З 22 по 25 лютого 2021 року на механіко-технологічному факультеті відбулася державна атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 133 «Галузеве машинобудування».

Оцінювала здобувачів вищої освіти екзаменаційна комісія у складі:

Голова ЕК: НАУМЕНКО Олександр Петрович – доктор технічний наук, професор, завідувач кафедри інноваційної інженерії державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет».

Члени комісії: САМОЙЧУК Кирило Олегович – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика;

ВЕРХОЛАНЦЕВА Валентина Олександрівна – кандидат технічних наук, доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика;

ЗАГОРКО Надія Петрівна – кандидат технічних наук, доцент кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи;

ПЕНЬОВ Олег Валентинович – кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри технології конструкційних матеріалів.

Секретар комісії: ЛІВИК Наталія Василівна – інженер кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика.

До державної атестації було допущено 33 здобувача вищої освіти, які повністю виконали навчальний план. В ході складання КДКЕ члени комісії відмітили високий рівень підготовки магістрантів. Вони показали свої вміння розв’язувати складні задачі, пов’язані галузевим машинобудуванням.

Вітаємо всіх здобувачів вищої освіти з успішним складанням комплексного державного кваліфікаційного екзамену та бажаємо їм міцного здоров’я, удачі, успіхів, нових звершень та досягнень у майбутній кар’єрі.

Валентина ВЕРХОЛАНЦЕВА, заступник декана з навчально роботи МТФ,

Надія ПАЛЯНИЧКА, заступник декана з ОВР МТФ