З метою залучення молоді до процесів розвитку місцевого самоврядування, створення належних умов для її інтелектуального і творчого розвитку, стимулювання обдарованої молоді на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі та спорті, мистецтві, творчих здобутків у науково-дослідницькій і громадській діяльності Мелітопольська міська рада запровадила відповідні заохочення у вигляді стипендії.

Так, в переддень свята Дня молоді перший заступник Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров зустрівся з активістами молодіжного руху міста та вручив їм сертифікати на отримання стипендії Мелітопольського міського голови.

Серед 15-ти активних представників обдарованої молоді міста була нагороджена також студентка механіко-технологічного факультету Шершенівська Анастасія. Вона стала стипендіаткою у номінації «Науково-дослідницька та пошукова діяльність». Анастасія навчається на 1 курсі магістратури та активно займається науковою діяльністю. Вона неодноразово займала призові місця в олімпіадах та конкурсах студентських наукових робіт.

Щиро вітаємо Анастасію із заслуженою нагородою та бажаємо їй міцного здоров’я, успіхів, творчої наснаги та нових наукових здобутків!

Інформаційний супровід: заступник декана з ОВР Надія Паляничка