foto-3-tdatu

Основним показником якості освіти та успішності закладу вищої освіти є його позиція у міжнародних та національних рейтингах університетів.

Одним з найбільш визнаних рейтингів, які проводилися у 2020 році є академічний рейтинг «Топ-200 Україна». Він проводиться щорічно Центром міжнародних проектів «Євроосвіта» у партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

Цього року Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного посів 48 місце в рейтингу та покращив свої результати на 18 позицій у порівнянні з минулим роком. Це ще раз доводить, що для отримання достойної, сучасної вищої освіти не потрібно їхати за кордон чи велике місто, її можна отримати саме тут – в ТДАТУ!