Шановні колеги!

Колектив кафедри Мехатронні системи та транспортні технології щиро вітає всіх із професійним святом – Днем працівника сільського господарства!

Вітаємо науковців та освітян галузі, які доклали значних зусиль, щоб досягнення України у сільському господарстві стали загальновизнаними, та студентів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, у яких сільськогосподарські здобутки ще попереду.

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Сьогодні працювати на землі й досягати значних результатів – під силу лише мужнім, цілеспрямованим і самовідданим людям, які вирішили присвятити своє життя рідній землі. Завдяки наполегливій, самовідданій праці та умілому господарюванню – досягнення вітчизняних аграріїв вражають своїми масштабами. Українські аграрії працюють на рівні світових стандартів, а нарощування обсягів виробництва сільськогосподарської продукції поєднується з поступовим підвищенням конкурентоспроможності на світовому ринку.

Нехай ваші мрії та сподівання втілюватимуться в життя на благо розквіту рідної держави, єдиної та незалежної України. Бажаємо Вашим родинам миру та сімейного затишку, щастя та благополуччя!