День студента – це один із самих довгоочікуваних свят для всієї молоді. Це свято молодості, творчості, пошуку та нових відкриттів. На механіко-технологічному факультеті вже стало доброю традицією в цей день відмічати найкращих та найактивніших студентів факультету та нагороджувати їх грамотами. Цей рік не став винятком, сьогодні декан факультету зустрівся зі студентами, щоб привітати їх зі святом та нагородити за особливі досягнення студентський актив механіко-технологічного факультету.

У привітальному слові Сергій Володимирович відмітив, що студентська пора – це найкращий період життя! Та наголосив, що студенти механіко-технологічного факультету активні учасники наукових конференцій, студентських олімпіад та конкурсів. Саме наші студенти займають лідируючі позиції в спорті, художній самодіяльності та КВН. А студентське самоврядування приймає участь у всіх заходах, які проходять в стінах Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та місті Мелітополь.

Дорогі наші студенти! Приєднуємося до привітань та бажаємо Вам, щоб кожен день був сповнений новими прагненнями, чудовими ідеями, кумедними історіями і особистими перемогами. Удачі Вам у всіх починаннях, легкого навчання, щирої любові, справжнього щастя і міцного-міцного здоров’я!

Інформаційний супровід: декан МТФ, професор С.В. Кюрчев,

заступник декана з ОВР, доцент Н.О. Паляничка,