Студентська рада механіко-технологічного факультету протягом багатьох років опікується вихованцями школи-інтернату «Гармонія», допомагаючи та даруючи їм чудовий настрій та різні смачні подарунки.

Цього разу студенти вирішили відвідати дітлахів, щоб подарувати їм чарівне казкове свято. Переодягнувшись казковими героями та захопивши з собою солодкі подарунки студентська рада МТФ поїхала до малюків.

Діти зустріли гостей з радістю, очікуючи святковий концерт та подарунки. Після концерту малюки залюбки гралися зі студентами, веселились та спілкувалися на різноманітні теми.

Керівництво школи-інтернату «Гармонія» подякувало студентський актив механіко-технологічного факультету за організацію такого несподіваного свята та вагомий вклад в виховання молоді.

Інформаційний супровід: інформаційний сектор студентської ради МТФ,

заступник декана з ОВР Н.О. Паляничка