У жовтні-грудні 2019 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, проводився І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Склад конкурсної комісії, яка оцінювала наукові роботи студентів, був представлений науковцями Науково-дослідного інституту Механізації землеробства півдня України. Головою комісії був обраний д.т.н., професор, проректор з НР та МЗ, член-кор. НААН України, директор НДІ Надикто В.Т.

Комісією було розглянуто 49 наукових робіт студентів і магістрантів двох факультетів: механіко-технологічного та енергетики і комп’ютерних технологій. Від механіко-технологічного факультету на конкурс було подано 27 наукових робіт.

За результатами оцінювання членами комісії конкурсних робіт всі три призові місця здобули студенти механіко-технологічного факультету.

Перше місце здобув Подрєзов В.І., 11МБАІ, тема роботи: «Обґрунтування способу догляду за посівами просапних культур, схеми та параметри агрегату в складі ротаційних борін». Керівник – к.т.н., доцент Кувачов В.П. (кафедра машиновикористання в землеробстві). Сума балів – 110.

Друге місце отримав Бублик А.Д., 26МБАІ, тема роботи: «Дослідження впливу метилових біодизельних пальних на поверхневу структуру металів вузлів і агрегатів мобільної техніки». Керівник – д.т.н., доцент Журавель Д.П. (кафедра технічного сервісу та систем в АПК). Сума балів – 109.

Третє місце отримав Шепілов В.А., 11МБАІ, тема роботи: «Обґрунтування способу догляду за посівами просапних культур, схеми та параметри агрегату в складі пружинних борін». Керівник – к.т.н., доцент Кувачов В.П. (кафедра машиновикористання в землеробстві). Сума балів – 105.

За підсумками проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, роботи студентів-переможців та інші кращі наукові роботи будуть надіслані до базових вищих навчальних закладів для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Вітаємо переможців та їх наукових керівників з високими досягненнями. Бажаємо нових наукових перемог та натхнення!

З результатами оцінювання наукових робіт конкурсною комісією можна ознайомитися за посиланням на сторінку «Науково-практичних заходів факультету».