День Святого Миколая Чудотворця – це найулюбленіше свято всіх дітей. Оскільки вважається, що святий завжди допомагає та підтримує всіх, хто цього потребує. Тому від малого до великого всі просять у Миколая його захисту та подарунків і пишуть йому листи з проханнями.

Студентська рада механіко-технологічного факультету в це світле та добре свято завітала до школи-інтернату «Гармонія» щоб привітати дітлахів з таким чарівним святом. Молодь переодягнулась в чарівних героїв, захопила з собою багато солодких подарунків, а також чудовий настрій, який вони намагалися передати малюкам.

Діти залюбки гралися зі студентами в цікаві захоплюючі ігри, веселились та отримували святкові подарунки. Радість та позитив панували на святі.

Наприкінці свята керівництво школи-інтернату «Гармонія» подякувало студентам факультету за чарівне свято, яке вони подарували дітям.

Інформаційний супровід: інформаційний сектор студентської ради МТФ,

заступник декана з ОВР Н.О. Паляничка