26 грудня 2019 р. відбулось чергове засідання методичної комісії механіко-технологічного факультету. Були підведенні підсумки за перший семестр 2019-20 навчального року. Голова методичної комісії доц. Смєлов А.О. розповів, що на протязі першого семестру були затверджені методичні вказівки, робочі програми, тестові комплекси, конспекти лекцій, посібники- практикуми, навчально-методичні посібники з дисциплін, що вивчаються на механіко-технологічному факультеті.

Голова методичної комісії відмітив високу активність викладачів кафедри технічного сервісу та систем в АПК, які за перший семестр представили 5 посібників до лабораторно-практичних занять, 2 методичних посібника до самостійної роботи і 2 конспекти лекцій. Протягом семестру на кожному засіданні були розглянути наступні питання:

1. Студоцентроване навчання;
  2. Академична доброчесність;