29 квітня 2020 р. в форматі онлайн – конференції за допомогою платформи Zoom відбулось дистанційне засідання засідання кафедри «Технічна механіка та комп’ютерне проектування ім. професора В.М. Найдиша». В режимі реального часу, завдяки використанню цієї платформи викладачі мали змогу зустрітися онлайн та дистанційно обговорити низку важливих питань.

До засідання кафедри  приєднався декан механіко-технологічного факультету, доктор технічних наук, професор Кюрчев С.В.  Сергій Володимирович привітав співробітників кафедри, зробив наголос на тому, що зараз всім приходиться працювати в нових реаліях. Доповів інформацію із засідання у проректора з НПР доц. Ломейка О.П. Докладно розповів про необхідність контролю дистанційного навчання студентів факультету МТФ, оголосив дати проведення ПМК-2 та літньої екзаменаційної сесії за допомогою навчально-інформаційного порталу ТДАТУ та платформи Zoom.

Далі засідання продовжив завідувач кафедри ТМКП доц. Вершков О.О. На засіданні кафедри були розглянуті важливі питання, серед яких:

1. Про підготовку до ПМК2.
  2. Про виконання методичної роботи.
  3. Про підготовку до літньої екзаменаційної сесії.
  4. Про виконання індивідуальних планів викладачів за час карантину.

Особливу увагу приділив питанням профорієнтаційної роботи.

Висловив всім вдячність за те, що незважаючи на впроваджений карантин всі співробітники кафедри відповідально відносяться до текучої ситуації та викладаються на повну, як і раніше.

Ст. викладач Антонова Г.В.