В Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного на кафедрі «Мехатронні системи та транспортні технології» під час карантину в дистанційному режимі відбулися інформаційно-роз’яснювальні кураторські години, під час яких ознайомлено здобувачів з  профілактичними заходами щодо запобігання розповсюдженню коронавірусу, опрацьована пам’ятка профілактики інфікування та поширення COVID-19.

На кафедрі МСТТ 29 квітня 2020 року відбулися кураторські години у 12 МБ АІ групі (куратор Анатолій Панченко), 22 АІ групи (куратор Олег Болтянський), 21 АІ групи (куратор Ірина Мілаєва) в режимі ZOOM-конференції.

Участь у кураторській годині прийняли завідувач кафедри професор Анатолій Панченко,  заступники декана механіко-технологічного факультету доценти Олександр Шокарев та  В’ячеслав Мітін.

Основна тема кураторської години – «Дистанційна освіта під час карантину».

Крім того, куратори окреслили основні пріоритети в нових умовах навчання під час карантину:

• апробація технічних можливостей програми ZOOM;
  • підготовка до ПМК 2;
  • виконання навчальних та контрольних тестів з усіх дисциплін на НІП університету;
  • дотримання санітарно-гігієнічних норм та здорового способу життя.

Обговорення питань пройшло досить конструктивно і жваво. Студенти цілком свідомі того, що необхідно мобілізувати всі зусилля на опанування навчальних задач, і з оптимізмом чекають повернення до рідного університету!