28 квітня 2020 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулося засідання ректорату. Проходило воно дистанційно з використанням онлайн-платформи Zoom.

У ході проведення ректорату проректор з НПР Олександр Ломейко доповів про стан виконання здобувачами вищої освіти своїх навчальних планів в умовах дистанційного навчання. Він  зазначив, що всі викладачі університету вчасно розробили індивідуальні завдання по навчальним дисциплінам 2 семестру 2019-2020 навчального року та розмістили їх на Навчально-інформаційному порталі ТДАТУ. Контроль за вчасним виконанням студентами цих завдань здійснювали деканати, ведучі викладачі дисциплін та куратори академічних груп. Також він окремо зупинився на питанні проведення літньої екзаменаційної сесії у дистанційному режимі з використанням онлайн-платформи Zoom в умовах карантину у ТДАТУ.

Начальник відділу з виробництвом Віктор Сингаєвський у ході засідання довів інформацію про стан працевлаштування випускників Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Він зазначив, що в 2020 році майже всі випускники освітнього рівня Магістр отримали направлення на роботу [детальніше…].

Інформаційний супровід: декан МТФ, д.т.н., професор Сергій Кюрчев,

заступник декана з навчальної роботи к.т.н., доцент Валентина Верхоланцева, заступник декана з ОВР Надія Паляничка