У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного розпочалися традиційні зустрічі ректора д.т.н., професора КЮРЧЕВА С.В. із колективами факультетів. Подібні неформальні спілкування та відкриті діалоги стали уже звичайними в ТДАТУ і об’єднують представників різних факультетів із керівництвом університету.
15 травня 2023 р. відбулася зустріч Сергія Володимировича з колективом механіко-технологічного факультету в форматі ZOOM конференції.
Традиційно Сергій Володимирович розповів про поточний хід справ в ТДАТУ, ті напрями, які на разі є пріоритетними у діяльності університету, актуальні проекти, що реалізуються на базі університету. Окрім того, ректор окреслив подальші плани розвитку в науковій роботі та шляхи вдосконалення освітнього процесу, наголосив про необхідність налагодження зовнішньої та внутрішньої комунікації задля ефективного функціонування університету.
Декан механіко-технологічного факультету, завідувачі кафедр, куратори груп та науково-педагогічні працівники мали можливість поділитися власними роздумами щодо подальшої діяльності університету, новими ідеями та поставити запитання, які їх найбільше турбують. Науково-педагогічними працівниками піднімалися актуальні до обговорення теми, вибудовуючи ефективну комунікацію із ректором та виокремлюючи перспективні напрями подальшого розвитку механіко-технологічного факультету та університету в цілому.

В.о. декана механіко-технологічного факультету,
д.т.н., професор Володимир КУВАЧОВ