В Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного велика увага приділяється питанню подальшого працевлаштування випускників закладу вищої освіти. Традиційними стали зустрічі академічної спільноти зі стейкхолдерами, начальником відділу зв’язку з виробництвом та керівництвом університету на яких вони мають можливість обговорити всі питання, які стосуються подальшого працевлаштування.

18 лютого 2020 року відбулася зустріч керівництва зі здобувачами вищої освіти спеціальностей «Агроінженерія» та «Галузеве машинобудування». З вітальним словом до випускників звернувся перший проректор університету к.т.н., професор Скляр О.Г.  Олександр Григорович  привітав академічну спільноту з завершальним етапом навчання в нашому університеті та наголосив, що на сьогоднішній день фахівці даних спеціальностей досить затребувані на ринку праці.

Декан механіко-технологічного факультету д.т.н., професор Кюрчев Сергій Володимирович приєднався до привітань та наголосив, що на цьому зв’язок між університетом та здобувачами вищої освіти не припиняється,  тож в разі виникнення якихось питань чи проблем, випускники завжди можуть розраховувати на допомогу свого рідного закладу вищої освіти.

Начальник відділу зв’язку з виробництвом Сингаєвський В.А. детально роз’яснив випускникам ключові аспекти цьогорічного працевлаштування та ознайомив з порядком оформлення відповідних документів при влаштуванні на роботу.

Завершальним етапом зустрічі були традиційні персональні розмови з кожним здобувачем вищої освіти у присутності – першого проректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Скляра О.Г., проректора з НПР Ломейка О.П., декана механіко-технологічного факультету Кюрчева С.В., голови профкому Андрущенка М.В. та начальника відділу зв’язку з виробництвом Сингаєвським В.А. під час яких обговорювалися різні питання, які пов’язані з подальшим працевлаштуванням до агропромислового сектору нашої рідної країни.

Інформаційний супровід: декан МТФ, д.т.н., професор С.В. Кюрчев,

заступник декана з навчальної роботи, к.т.н., доцент В.О. Верхоланцева,