18 травня 2023 року відбулось засідання Науково-методичної ради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (детальніше…). Першим з розглядаємих питань в порядку денному було:  «Про стан моніторингу освітніх програм зі спеціальностей», яке присутнім доповіла завідувачка відділу моніторингу якості освітньої діяльності, доцент Радміла Скляр.

Відповідно до Положення про систему внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в ТДАТУ система ВЗЯ в ТДАТУ передбачає контроль за дотриманням регламентів процедур:

• здійснення моніторингу та періодичного перегляду освітніх програм;
  • кадрового забезпечення освітньої діяльності;
  • навчально-методичного забезпечення освітньої діяльності;
  • матеріально-технічного забезпечення освітньої діяльності;
  • забезпечення якості проведення навчальних занять;
  • забезпечення якості знань здобувачів вищої освіти;
  • забезпеченням мобільності здобувачів вищої освіти;
  • забезпечення наявності інформаційних систем для ефективного управління освітнім процесом;
  • забезпечення публічності інформації про освітні програми, ступені вищої освіти та кваліфікації;
  • запобігання проявам академічного плагіату в працях НПП та здобувачів.
  • На першому місці знаходиться важлива процедура, що відповідно до Положення про освітні програми в ТДАТУ , передбачає перегляд освітніх програм, який відбувається за результатами їх моніторингу за участю робочої групи, здобувачів вищої освіти, роботодавців, академічної спільноти, відділу моніторингу якості освітньої діяльності щорічно наприкінці навчального року та оформлюється відповідними протоколами.

Пані Радміла зосередила увагу присутніх, що в 2023 році всі освітні програми ТДАТУ пройшли успішну процедуру оновлення відповідно до змін в Положенні про освітні програми в ТДАТУ та вимог Наказу ректора №26-ОД від 30.03.2023 р., пропозицій стейкхолдерів та результатів їх опитувань http://www.tsatu.edu.ua/op/monitorynh-stejkholderiv-schodo-jakosti-osvity/  .

Розширені засідання робочих груп були проведені за всіма освітніми програмами відповідно до існуючих вимог, протоколи проведення яких розміщені на сайтах факультетів/науки:

Відділ МЯОД провів внутрішню експертизу проєктів ОП, результат якої підтверджено протоколами, що розміщені на відповідних сайтах факультетів/Науки.