Скляр Радміла 0200_23_23 травня 2023 року відбувся онлайн-захід «Якість вищої освіти по-європейськи: чого чекати українським університетам?», який було організовано громадською організацією «Прогресильні» спільно з Національним агентством забезпечення якості вищої освіти. В зустрічі у форматі Zoom прийняли участь понад 700 представників академічної спільноти закладів вищої освіти України, серед них і представники відділу моніторингу якості освітньої діяльності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Завідувачка відділу моніторингу якості освітньої діяльності Скляр Радміла стала членкінею в ГО «Прогресильні» та отримала відповідний сертифікат.

ГО «Прогресильні» – це ком’юніті активних людей, які займаються  підвищенням якості освіти в Україні. Вони об’єднують викладачів, студентів, науковців, громадських діячів для побудови горизонтальних комунікацій, професійного розвитку та захисту своїх прав.

З доповідями виступили спікери Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та представники ГО  «Прогресильні»: голова Нацагенства із забезпечення якості вищої освіти, к.істор.н., доцент Бутенко Андрій; заступниця  голови Нацагенства із забезпечення якості вищої освіти, д.філ.н., професор Єременко Олена; заступниця  голови Нацагенства із забезпечення якості вищої освіти, д.е.н., професор Стукало Наталія та заступник  голови Нацагенства із забезпечення якості вищої освіти, д.юр.н., доцент Назаров Іван.

Питання, які ставились на розгляд присутніх і які необхідно знати:

• варто ознайомитись із законопроєктом 8095 «Про внесення змін до деяких законів України  щодо забезпечення якості вищої освіти»;
  • всі зміни наберуть чинності через 6 місяців після підписання Закону;
  • в майбутньому планується постакредитаційний моніторинг та інституційна акредитація закладу;
  • в університетах мають бути ефективні центри забезпечення якості освіти;
  • поглибити свої знання щодо акредитаційної процедури можна на ресурсах Нацагенства із забезпечення якості вищої освіти в Facebook та YouTube.