30 травня 2023 року відбулось засідання Вченої ради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (детальніше…). Другим питанням на порядку денному було:  «Про затвердження освітніх програм зі спеціальностей на 2023 рік», яке присутнім доповіла завідувачка відділу моніторингу якості освітньої діяльності, доцент Радміла Скляр.

Пані Радміла зупинилась в своїй доповіді на вимогах Положення про систему внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в ТДАТУ щодо здійснення моніторингу та періодичного перегляду освітніх програм. В 2023 році в цій процедурі, як і в попередні роки, приймали участь робочі групи освітніх програм, здобувачі вищої освіти, роботодавці, академічна спільнота, відділ моніторингу якості освітньої діяльності.

Всі освітні програми ТДАТУ пройшли успішну процедуру оновлення відповідно до змін в Положенні про освітні програми в ТДАТУ та вимог наказу ректора №26-ОД від 30.03.2023 р., пропозицій стейкхолдерів та результатів їх опитувань http://www.tsatu.edu.ua/op/monitorynh-stejkholderiv-schodo-jakosti-osvity/ .

Документи, які підтверджують перегляд освітніх програм в 2023 році, розміщені на сайті університету. Всі проєкти освітньо-професійних програм університету: 21 першого (бакалаврського) та 17 другого (магістерського) рівнів вищої освіти успішно пройшли внутрішню експертизу відділом моніторингу якості освітньої діяльності, розглянуті на засіданнях випускових кафедр та схвалені методичними комісіями відповідних факультетів.

Освітньо-професійні програми університету затверджені Вченою радою університету протокол №11 від 30.05.2023 та введені в дію наказом ректора №34-ОД від 31.05.2023 року з 01 липня 2023 року. Нагадаємо, що освітньо-наукові програми були затверджені раніше, а саме Вченою радою університету протокол №8 від 28.02.2023 та введені в дію наказом ректора №15-ОД від 01.03.2023 року з 02 березня 2023 року.