26 вересня 2023 року відбулось планове засідання Вченої ради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (детальніше…). Одним з питань на порядку денному було: «Шляхи удосконалення системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в ТДАТУ в 2023-2024 навч. році», яке присутнім доповіла  завідувачка відділу моніторингу, к.т.н., доцент Радміла Скляр.

Пані Радміла в своїй доповіді зробила акцент на напрямах реалізації стратегічної цілі №1: «Формування академічного простору для забезпечення можливості отримання якісної освіти протягом життя» Стратегії розвитку ТДАТУ в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення України 2023-2030 р.р. А саме: дотримання затвердженого регламенту процедури проведення моніторингу та періодичного перегляду освітніх програм Університету в 2023-2024 навч. році; забезпечення повноцінної участі роботодавців у формуванні змістової складової освітніх програм і програмних результатів навчання; онлайн-опитування стейкхолдерів з метою виявлення проблем та вчасного їх усунення; дотримання норм академічної доброчесності учасниками освітнього процесу.

Основні нормативні документи, що регламентують функціонування системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в університеті:  Положення про систему внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в ТДАТУПоложення про освітні програми в ТДАТУ,  Положення про опитування учасників освітнього процесу в ТДАТУПоложення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу в ТДАТУПоложення про систему запобігання та виявлення академічного плагіату в ТДАТУ та інші.

З дотриманням вимог перелічених вище Положень і були запропоновані шляхи удосконалення системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в ТДАТУ в 2023-2024 навч. році, які було затверджено рішенням Вченої ради ТДАТУ (до протоколу №2 від 26.09.2023 р.).