3 жовтня співробітники кафедри «Цивільна безпека» факультету АТЕ – ст.викл., Лисенко Ю.А., асистент Беляк П.О. студент 31ЦБ Нідялко А., а також кафедра «Кафедра електроенергетики і автоматизації» к.т.н.,доц. Чаусов С.В., відвідали чотири школи Приазовського району   це Дівнинська ЗОШ, Олександрівська ЗОШ , Степанівська перша ЗОШ, Чкаловський НВК з метою проведення профорієнтаційної роботи.

Головна задача подібних заходів – знайомство випускників зі спеціальностями ТДАТУ та особливостями вступної кампанії попереднього року, а також запрошення на підготовчі курсах до ЗНО. Викладачі пояснили що  є система підвищення конкурсного балу за рахунок проходження предметної олімпіади.

Майбутні випускники дізналися про переваги та перспективи навчання у ТДАТУ, а саме: про дуальну систему, можливість закордонного стажування, навчання на кафедрі військової підготовки. Усіх абітурієнтів шкіл запросили до дня відкритих дверей до ТДАТУ.

viber_image_2019-10-03_12-33-09 viber_image_2019-10-03_12-33-08