26 лютого 2024 р. відбулося розширене засідання робочої групи освітньо-професійної програми «Цивільна безпека» другого (магістерського) рiвня вищої освiти. На засіданні були присутні члени робочої групи, представники академічної спільноти, роботодавців та студентського активу.

Було проведено обговорення проєкту оновленої освітньо-професійних програм «Цивільна безпека» другого (магістерського) рiвня вищої освiти за спецiальнiстю 263 «Цивільна безпека». Проєкт був представлений гарантом освітньої програми. Окрім цього, на засіданні були представлені результати громадського обговорення проєкту освітньої програми, а також відбулося обговорення результатів моніторингу опитування стейкхолдерів за 2023 і 2024 роки щодо якості освітньої діяльності.

За результатами засідання були прийняті рішення:

1. Внести зміни до проєкту освітньо-професійної програми «Цивільна безпека» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 263 «Цивільна безпека» галузі знань 26 «Цивільна безпека» з урахуванням пропозицій стейкхолдерівв.

2. Внести зміни до проєкту освітньо-професійної програми «Цивільна безпека» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 263 «Цивільна безпека» галузі знань 26 «Цивільна безпека», які схвалені робочою групою за результатами громадського обговорення.

3. Прийняти до уваги пропозиції та рекомендації при впровадженні освітньої програми у 2024 році та представити проєкт освітньо-професійної програми «Цивільна безпека» другого (магістерського) рівня вищої освіти на розгляд випускової кафедри.

Завідувач кафедри ЦБ Михайло Зоря

РЗРГ (магістр) 2024