Processed with VSCO with b3 preset

Професійна діяльність випускників – це найкраще підтвердження високого рівня наданих освітніх послуг у ТДАТУ, педагогічної майстерності викладачів. Це невичерпне джерело перевіреної профорієнтаційної інформації, яка є більш дієвою, аніж буклети чи флаєри із відомостями про університет. Досліджуючи професійний шлях випускників спеціальності “Цивільна безпека”, можемо з гордістю зазначити, що набуті знання та компетенції підтверджені дипломом, стають запорукою працевлаштування за фахом.

Серед випускників спеціальності 263 “Цивільна безпека” другого (магістерського) рівня вищої освіти 2019 року був Євгеній Білий, відмінник навчання, голова студентської ради університету, цілеспрямований лідер, добросердечний та емпатичний молодий хлопець.

Наразі Євгеній працює у столичній компанії «Расіо», яка спеціалізується на наданні послуг з охорони праці та пожежної безпеки для інших підприємств. До кола його обов’язків входить комплексний супровід процесу управління охороною праці таких відомих компаній, як Glovo, Bacardi, Alcone. Це здебільшого офісна робота з розробки необхідних документів, проведення атестації робочих місць, організації медичних оглядів для працівників, забезпечення технічного обслуговування виробничого обладнання. Окрім основної роботи, Євгеній також встигає працювати за сумісництвом в інших компаніях, як українських, так і європейських. Це дозволяє йому збагачуватися новим досвідом та навичками, а також постійно навчатися чомусь новому.

“Я дуже пишаюся, що мав можливість вчитися на спеціальності «Цивільна безпека» у ТДАТУ, і впевнений, що цей вибір приніс мені не лише освіту, але й можливість для особистого та професійного росту. Хочу сказати, що я жодного разу не пожалкував за вибором напряму своєї освіти. Ця спеціальність відповідає моїм інтересам та цілям, і я вірю, що вона має великий суспільний вплив. Знання, отримані у ТДАТУ, виявилися надзвичайно корисними і цінними для моєї професійної кар’єри в якості фахівця з охорони праці. Освіта, отримана в університеті, забезпечила мені необхідну базу знань і практичних навичок, що стали основою мого успіху”, – говорить Євгеній.

Завідувач кафедри ЦБ Зоря М.В.