28 жовтня  на теріторії Мелітопольської середньої школи № 24 була зустріч з батьками випускного класу. Були представники Мелітопольського державного педагогічного університету, Мелітопольський центр зайнятості, Мелітопольський технікум ТДАТУ, та Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного к.е.н.доц., Бочарова Н.О.  кафедра «Менеджмент» та  к.т.н.,доц., Мохнатко І.М.,кафедра «Цивільна безпека ».

Кожна організація розповідала про переваги спеціальностей  та правіла прийому до  навчального закладу у 2020 році. Випускникам проінформовані про матеріально-технічну базу нашого університету, про Центр культури та дозвілля, наукову бібліотеку, їдальню і гуртожитки.Майбутні абітурієнти цікавились історією та сьогоденням навчального закладу, життям його студентів, освітніми послугами, які надає Таврійський ДАТУ.