Мета олімпіади

• Виявлення і підтримка обдарованої студентської молоді, стимулювання творчої праці студентів, розвиток творчих здібностей і інтересу до науково-дослідницької діяльності, стимулювання студентів до подальшого професіонального та особистого розвитку.
  • Створення необхідних умов для підтримки обдарованих дітей, поширення та популяризація наукових знань серед молоді.
  • Визначення шляхів підвищення ефективності викладання дисциплін, що вивчаються на кафедрі.
  • Формування глибоких теоретичних та практичних навичок студентів із зазначених дисциплін.
  • Поліпшення якості підготовки фахівців і активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів.

Наказ Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018-19 навчальному році

Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

Вимоги до проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей в 2018-19 навчальному році

Відомості про автора та наукового керівника наукової роботи (бланк)