Жовтень починається з особливої дати – Дня людей похилого віку і Дня ветерана. Це свято засвідчує глибоку повагу і шанобливе становлення до людей поважного віку.

Шановні наші ветерани і пенсіонери! Прийміть слова щирої вдячності за Вашу небайдужість і щирість, добрі серця, неоціненний досвід і радість від спілкування з Вами.

«Хоч наші зустрічі трапляються досить рідко, ми не забуваємо про Вас і про все те, що Ви колись зробили» – саме таким гаслом ми об’єднуємо турботу про сьогоднішніх ветеранів та пенсіонерів кафедри, які в стінах нашого університету зробили вагомий внесок у благородну справу навчання і виховання молоді.

18 жовтня  2019 року відзначав свій 70-річний ювілей Віктор Олександрович Омеляненко. В цей день ювіляра вітали не тільки свої рідні та близькі, а й рідна кафедра. Віктор Олександрович приймав  найщиріші слова вдячності за багаторічну працю, а також побажання міцного здоров’я, благополуччя, радості, душевного спокою та родинного затишку!

Доцент кафедри вищої математики і фізики Наталя Дьоміна

SAM_4243 SAM_4245