2 грудня 2020 року викладачі кафедри Ольга Іщенко, Олена Рожкова  та Лариса Халанчук  прийняли участь у нараді з питань удосконалення та підвищення якості викладання дисциплін НПП та боротьби з академічною недоброчесністю.

У нараді прийняли участь голова методичної ради університету Радміла Скляр, декан факультету енергетики і комп’ютерних технологій Ігор Назаренко, заступники декана та куратори факультету ЕКТ.

Радміла Скляр наголосила, що мета опитування студентів – удосконалення освітніх програм, стимулювання підвищення кваліфікації викладачів задля підвищення якості освіти в університеті.

Опитування є формою участі студентів у системі внутрішнього забезпечення якості освіти та реалізації принципу «студентоцентрованого» навчання.

Думка студентів, як основних стейкхолдерів, дуже важлива і буде обов’язково врахована при удосконаленні та підвищенні якості викладання дисциплін НПП та боротьби з академічною недоброчесністю.

Декан факультету Ігор Назаренко запропонував кураторам груп перед початком опитування зробити вступне слово про мету і завдання опитування, важливість даного заходу.

Присутні прийняли активну участь в обговоренні робочих моментів організації анкетування студентів.

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики:

старший викладач кафедри Ольга Іщенко

нарада