«Порядність – нездатність до низьких, аморальним, антигромадських вчинків».

«Чесність – одна з основних людських чеснот, моральна якість, яка включає правдивість, принциповість, вірність прийнятим зобов’язанням, суб’єктивну переконаність у правоті справи, щирість перед іншими і перед самим собою щодо тих мотивів, якими людина керується».

Саме такі визначення наводяться в онлайн-енциклопедії «Вікіпедія». Розібратися з термінами «порядність» і «чесність» вирішили й студенти-мешканці гуртожитку №1 разом зі старшим викладачем кафедри вищої математики і фізики Альоною Дяденчук.

Під час заходу на тему «Порядності і чесності треба вчитися завжди», що відбувся 12 травня 2021 року, було обговорено питання «Які людські якості є найціннішими», «Що означає бути чесним?», «Чим характеризується порядність людини?» тощо. Учасники заходу жваво долучилися до дискусії, висловлюючи свої погляди та бачення стосовно  моделі сучасної порядочної людини.

Для визначення свого рівня порядності, чесності і відкритості всі присутні на заході дали відповіді на запитання тесту, результати якого свідчили про високий показник у шкалі «Чесність та порядність».

Наприкінці зустрічі учасники заходу поділилися враженнями та побажали один одному чесності і порядності.

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики:

асистент Галина Онищенко

гуртожиток_12.05_2 гуртожиток_12.05_1