13 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання наукового гуртка на платформі ZOOM «Математичне моделювання та оптимізація в задачах агропромислової сфери» під керівництвом к.т.н., старшого викладача кафедри «Вища математика і фізика»  Іщенко О.А.

Розглянуто питання підготовки матеріалів тез щодо участі у щорічній Всеукраїнській науково-технічній конференції здобувачів вищої освіти ТДАТУ імені Д. Моторного, яка відбудеться з 10 по 25 листопада 2021 року.

Обговорено результати роботи досліджень студентів 11 ГРС групи, які з’ясовують степінь залежності затрат на рекламу у ресторанному бізнесі з кількістю відвідувачів; студентів 21 Аі за темою «Модель оптимізації виробничої програми  підприємства». Члени гуртка спеціальності «Харчові технології» складають математичну модель технологічного процесу вирощування грибів. Молоді науковці працюють з захопленням, отримуючи досвід організації дослідної діяльності, підготовки та оформлення тез конференції.

Бажаємо успіхів всім членам гуртка у плідний науковій праці!

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики:

старший викладач кафедри Іщенко О.А.

изображение_viber_2021-10-13_14-51-13-720