В процесі навчання потрібно перевірити себе як спеціаліста, спробувати свої сили в самостійній науковій роботі, знайти предмет свого успіху. Для того щоб зробити перший крок до шляху у науку не потрібно нічого крім свого бажання і наполегливості.

Завдяки заняттям у науковому гуртку студенти розвивають творчі здібності, навики публічного виступу, підвищують рівень наукової підготовки і компетентності, можливості соціальної і професійної мобільності.

Упродовж 1 семестру 2019-2020 н.р. засідання наукового гуртка «МЕТОДИ  РОЗВ`ЯЗУАННЯ НЕСТАНДАРТНИХ ЗАДАЧ З ФІЗИКИ» проводилися регулярно, згідно плану та за відповідною тематикою.

На кожному засіданні гуртка проведилися бесіди щодо дотримання вимог академічної доброчесності відповідно ст.42 Закону України «Про освіту» та роз’яснювалися форми академічного плагіату.

За результатами наукових досліджень студентами були опубліковані тези доповідей у збірниках науково-практичних конференцій.

1. Башук І. Ю., Рожкова О. П. Застосування програмного забезпечення для візуалізації зображення фізичних процесів на прикладі визначення показника адіабати VII Всеукраїнська науково-технічна конференція магістрантів і студентів ТДАТУ. Енергетичний факультет: матеріали VII Всеукр. наук.-техн. конф., 11-22 листопада 2019 р. Мелітополь: ТДАТУ, 2019. 39 с.
  2. Башук І. Ю., Рожкова О. П. Вивчення теплових явищ  та  процесів із застосуванням  програмного забезпечення Вlender Foundation Актуальні проблеми розвитку природничих та гуманітарних наук : збірник матеріалів III Міжнар. наук.¬практ. конф. (5 грудня 2019 р.) / відп. ред. доц. Н. В. Коленда. – Луцьк, 2019. .

Підготовлено доповідь

1. Башук І. Ю., Рожкова О. П. Застосування програмного забезпечення для  візуалізації теплових процесів  на  прикладі  визначення показника  адіабати

За підсумками роботи науково-технічної конференції магістрантів і студентів ТДАТУ за 2019 рік Башук Ігор отримав грамоту за кращу наукову доповідь.

Керівник гуртка О.П. Рожкова