У листопаді 2021 року відбулася щорічна Всеукраїнська науково-технічній конференції студентів та магістрантів ТДАТУ за підсумками досліджень 2020 року.

Студенти 11 сКН прийняли активну участь у роботі кількох секцій.

12 Листопада 2020 року на кафедрі «Комп`ютерні науки» була проведена студентська науково-практична конференція. Підготовлено три доповіді::

– Аналіз існуючих систем 3D-проектування та їх порівняльний аналіз. Доповідач: Назаров Є.М.

– Прикладне використання медичних та нанороботів. Доповідач: Мартиць. Д.

– 3D-моделювання інтерференційної схеми одержання кілець Ньютона у програмі Blender. Доповідачі: Коломоєць Д.А., Назаров Є.М.

Грамоти за активну участь у VIII Всеукраїнській науково-технічній конференції студентів та магістрантів від секцій: “ВИЩА МАТЕМАТИКА ТА ФІЗИКА” отримали Євген Назаров та Данило Коломоєць, які під керівництвом старшого викладача Рожкової О.П. на протязі першого семестра займалися науковою діяльністю.

Також хлопці взяли участь у роботі секції “ІНОЗЕМНА МОВА”. Доповідь студентів Kolomoyets, D. A. та Nazarov, E. M.: «Visualization of the light interference process»

Є. Назаров та Д. Коломоєць отримали подяку за кращу презентацію доповіді на тему: „3D – моделювання інтерференційної схеми одержання кілець Ньютона у програмі Blender”, прийнявши уасть у VIII Всеукраїнській науково-технічній конференції студентів та магістрів від секції “КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ”.

Опублікована та оцінена студентська наукова конкурсна робота Назарова Є. на тему: «Розробка інформаційної веб-системи Бібліотека» (пройшла І та вийшла у ІІ тур).

Успіхів студентам 11 сКН у подальшій науковій діяльності!

За матеріалами

куратора 11 сКН Ольги Іщенко