Викладачі кафедри вищої математики і фізики – д.пед.н., професор, завідувач кафедри Наталя Сосницька, к.ф.-м.н., доцент Микола Морозов, к.ф.-м.н., доцент Василь Кравець, к.т.н., доцент Микола Данченко, ст.. викладач Олена Рожкова, асистент Лариса Халанчук представили наш університет на міжнародній науково-практичній конференції «Освіта та наука: пам’ятаючи про минуле, творимо майбутнє» (з нагоди вшанування 85-ої річниці з дня народження професора Євгенія Васильовича Коршака), яка пройшла 23-25 вересня 2020 р. у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

Наталею Сосницькою, Миколою Данченко та Оленою Рожковою було представлено доповідь «Фізичний експеримент як засіб розвитку soft skills у студентів інженерних спеціальностей».

Микола Морозов, Василь Кравець, Олена Рожкова та Лариса Халанчук представили доповідь «Застосування математичного моделювання у лабораторному практикумі».

В рамках конференції колеги прийняли участь у роботі двох круглих столів: «Перспективність впровадження системи інституційного аудиту у роботу професійно-технічних навчальних закладів» та «Наукова та педагогічна діяльність професора Євгенія Коршака».

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики:

доцент Наталя Дьоміна